Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

З метою оптимізації роботи з кар’єрного консультування серед здобувачів освіти за галузями знань / спеціальностями, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини», підвищення її ефективності та якості, надання консультативної допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування наш Інститут продовжує серію заходів в рамках Програми кар’єрного консультування «Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами».

Всіх, кого хвилюють питання формування індивідуальної освітньої траєкторії, перспективи подальшого працевлаштування та кар’єрного росту - запрошуємо до участі у наших заходах!

4 консультативна зустріч:

Дата проведення:      15 лютого 2022 р. (вівторок)
 Час проведення: 15:00 – 16:30

Увага! 4 консультативна зустріч буде проведена із застосуванням дистанційних технологій.

Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 538 237 7198
Код доступу: kbr

Програма 4 консультативної зустрічі, яка організовується кафедрою біології рослин.

Відкрита зустріч із представниками роботодавців:
Щербаковою Юлією Володимирівною – к.б.н., завідувачем сектору організаційно-методичного забезпечення лабораторії біологічних досліджень та обліку Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (випускницею кафедри ботаніки);
- Євпак Катериною Євгенівною – заст. директора з питань виробництва, головним технологом розсадника ягідних культур «Брусвяна», власником фермерського господарства «Катерина ягідна», головою кооперативу «Брусилівська ягода» (випускницею кафедри фізіології та екології рослин);
- Бутом Андрієм Анатолійовичем – к.с-г.н., керівником розсадника декоративних рослин «ОСОКОР», керівником ландшафтної компанії «VERT».

програмного комітету
Програми кар’єрного консультування
«Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами»,
заступник директора