Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

У 2021 вступники до магістратури за ВСІМА спеціальностями (091 «Біологія»: ОП «Біологія»; 101 «Екологія»: ОП «Екологічна безпека»; 162 «Біотехнології та біоінженерія»: ОП «Біотехнологія»; 206 «Садово-паркове господарство»: ОП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»; 224 «Технології медичної діагностики та лікування»: ОП «Лабораторна діагностика») та ВСІМА формами здобуття освіти повинні будуть скласти ЄВІ (Єдиний вступний іспит) з іноземної мови, окрім осіб зазначених у пункті 1 Додатка 3.3 Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2021 році (під час вступу вони беруть участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів складених в Університеті).

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) розпочнеться 11 травня 2021 року і завершиться 03 червня 2021 року (до 18-00). Реєстрація вступників для складання вступних іспитів, що проводить Університет розпочнеться 22 червня 2021 року і завершиться 25 червня 2021 року.

Нормативні документи, які регулюють проведення ЄВІ, актуальну інформацію для учасників вступних випробувань: матеріали для підготовки, інформацію щодо процедури проведення вступних випробувань, а також найпоширеніші запитання-відповіді щодо ЄВІ Ви можете знайти за посиланням.

Більше інформації щодо процедури вступу до магістратури ННЦ «Інститут біології та медицини» за посиланням.

Заступник відповідального секретаря
відбіркової комісії ННЦ «Інститут біології та медицини»,
відповідальний за прийом документів за ОР магістра
Линчак О.В.