Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього», розрахований на учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яким цікава сучасна Біологія.

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Саме тому біологія 21 століття є галуззю знань, що динамічно розвивається і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців високого рівня підготовки. І така підготовка має починатися якомога раніше!

Якщо вас цікавить можливість послухати провідних фахівців-біологів, довідатись, що нового відбувається у царині біології – ставайте слухачами нашого Університету!

Проведення занять в нашому Університеті планується у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Дата проведення 4 лекційної сесії:  06.03.2021 р. (субота)

Час проведення:  15:00 - 18:00

Програма 4 лекційної сесії:

1. Майстер-клас з біоінформатики - д.б.н., професор, завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики Жолос Олександр Вікторович
2. «Чим нам загрожує кіт і домашня подушка або Чому нас атакує алергія?»- к.б.н., доцент кафедри мікробіології та імунології Моложава Ольга Станіславівна
3. «Віруси: невидимий світ ворогів (чи друзів?)» - к.б.н., доцент кафедри вірусології Шевченко Олексій Володимирович

Бажаючі взяти участь у роботі нашого Університету мають пройти обов’язкову реєстрацію

Увага!!!
До участі у роботі 4 лекційної сесії будуть запрошені перші 100 зареєстрованих слухачів!

online registration 500x205

На вказані при реєстрації електронні адреси запрошених слухачів 05.03.2021 р. будуть надіслані запрошення до участі у роботі Університету та посилання на відеоконференцію.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі нашого Університету!
Ваше успішне майбутнє починається з нами!!!

Координатор проекту,
заступник директора