Tekhnika laboratornykh robitТехніка лабораторних робіт : посібник / О.О.Кравченко, О.І. Харченко, Л.І.Остапченко. – К. : Електронне видання, 2022. – 192 с.

У навчальному посібнику системно викладено основні підходи, що є засадничими для сучасної техніки робіт в клініко-діагностичній лабораторії. Проаналізовано загальні поняття необхідні для забезпечення ефективної роботи діагностичної лабораторії будь-якого спрямування. Наведено поняття та принципи організації виробничої діяльності лабораторій в системі охорони здоров’я з урахуванням санітарно-гігієнічних норм та дотриманням правил техніки безпеки. Розглянуто обладнання та інструментарій лабораторії, типи реактивів та особливості роботи з ними. Із сучасних позицій висвітлено основні технології необхідні для лабораторних досліджень: приготування розчинів, зважування, визначення концентрацій. З урахуванням сучасних вимог достеменно розглянуто техніку мікроскопіювання. Наведено теоретичні та практичні аспекти застосування основних оптичних методів в кількісному аналізі, а також основні технології фракціонування біологічних матеріалів. Для студентів біологічних, фармакологічних та медичних спеціальностей закладів вищої освіти.

button download v1.2

Гаряча лінія: