НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

013 травня 2023 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка гостинно відкрив двері численним гостям – майбутнім вступникам, перед якими стоїть непростий вибір життєвого шляху, що починається з відповіді на запитання «Де і на кого вчитися?», та їхнім батькам, на яких очікують також непрості, сповнені хвилювання часи.


 

Загальноуніверситетський день відкритих дверей – «КНУ Ехро. Весна-2023» інтерактивний, інноваційний фестиваль – став чудовою нагодою познайомитися з усіма інститутами та факультетами Університету, обрати собі найближче та переконатися у правильності вже зробленого вибору.

Відкриваючи свято, ректор Університету Володимир БУГРОВ подякував всім, хто долучився до організації та проведення цього загальноуніверситетського дійства, вклавши у це сили, творчу ініціативу та свою душу. KНУ EХРО вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто прагне їх отримати. Йому не стали на заваді виклики сьогодення: у додатковому онлайн-форматі він зібрав перед екранами гаджетів зацікавлену аудиторію зі всіх куточків нашої країни та зарубіжжя. Однак символічним є те, що цьогоріч, попри все, ми таки мали можливість відкрити для всіх спраглих до знань і саморозвитку не лише наші серця, але й перлину освітянського небосхилу країни – наш Університет. Непереможні освітяни непереможної країни ще раз довели: нас не здолаєш, Шевченків університет стояв, стоїть і буде стояти як осередок мужності та стійкості, освіти і науки найвищого ґатунку.

Без перебільшення, змістовна, яскрава і креативна локація нашого Інституту стала родзинкою фестивалю! Особливості вступу та навчання за різними освітніми програмами, перспективи працевлаштування у провідних компаніях України та світу: активне спілкування наших гостей з викладачами та студентами тривало 5 годин безперервно! Підтримати команду, що представляла наш підрозділ на цьому заході, прийшли директор Інституту Людмила ОСТАПЧЕНКО, заступники директора, завідувачі кафедр та гаранти освітніх програм, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ, представники студентського самоврядування.

На нашому майданчику і малечі, і школярам, і дорослим будо на що подивитися! Майстер-класи «АнатоміЯ: синергія методів вивчення будови тіла людини», «Біотехнологія на кухні», «Нащо нам друге око. 3D-аналіз бінокулярного зору», «Перша домедична допомога: важливо знати кожному!», ворк-шоп «Застосування лабораторних методів дослідження у повсякденному житті» не залишили байдужим жодного відвідувача! На додаток, екскурсія до ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна не лише була вкрай пізнавальною, але й додала яскравості враженням!

Представлена нашим Інститутом програма була насиченою, різноманітною, яскравою і, як показали розмови із нашими гостями, цікавою й корисною для них. Слова особливого захоплення лунали на адресу наших студентів, особливо студентів-медиків! Їхня відкритість у спілкуванні, креативність, рівень професійної підготовки вразив всіх!

Високий професіоналізм, креативність, закоханість у свою справу і непохитна віра у те, що біологія та медицина – цариці наук, дозволили злагодженій команді ННЦ створити неповторну атмосферу Свята! Свята попри все! Свята, яке дозволяє з вірою дивитися у майбутє, з вірою у ПЕРЕМОГУ!

 


 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader