НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Botanichniy sad embema18 травня до Всесвітнього Дня вишиванки у парковій частині Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна у рамках співпраці з Київським державним будинком художньої та технічної творчості (КД БХТТ) було організовано і креативно проведено захід «Прийди у вишиванці, візьми участь у тематичній фотосесії та майстер-класах до Дня вишиванки»


 

 

Концепцію проведення заходу створив колектив КД БХТТ, який є одним із найкращих позашкільних навчальних закладів освіти з естетичного виховання учнівської молоді. Під час планування заходу була продумана ідея події, яка тематично тісно пов’язана з українськими народними традиціями та формуванням у молодого покоління національної свідомості, інтелектуального та культурного розвитку. У листах, що були розіслані багатьом школам Києва, повідомлялося про захід «Прийди у вишиванці …», що мотивувало дітей одягнути вишиванку, яка є не просто святковим одягом, а й частиною генетичного коду українця.

Кількість учасників, що відвідали захід, перевершила усі сподівання. На арт-майданчику «Вишиваймо Перемогу» було організовано майстер-класи з виготовлення оберегів - вишиванок, плетіння ляльок, браслетів. За активну участь кожен учасник отримав виріб, виготовлений власноруч. Окремі обереги було зроблено для захисників і захисниць України.

Кожного відвідувача Ботанічного саду було запрошено на професійну фотосесію, єдиною умовою якої була наявність дрес-коду – української вишиванки. Усі відвідувачі мали можливість спробувати себе і в ролі артистів разом з керівниками музичних колективів КД БХТТ.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення Дня вишиванки в Україні

 


 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader