НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

vnutrishnia medytsyna

Навчальний центр Національного інституту серцево-судинної хірургіі імeні М. М. Амосова проводить освітню діяльність у сфері післядипломної освіти за формальною, неформальною та інформальною формами БПР (згідно нормативно-правових документів в т. ч. Наказу МОЗ України 446) з метою підготовки осіб в інтернатурі (за спеціальностями “Хірургія”, “Анестезіологія та інтенсивна терапія”, “Внутрішні хвороби”).

В рамках співпраці викладачі кафедри внутрішньої медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» були запрошені до проведення циклів лекцій гастроентерологічного, ендокринологічного та гематологічного спрямування для лікарів-інтернів Національного інституту серцево-судинної хірургії імень М.М. Амосова.

Наразі, кожного четверга з 10:00 до 14:00, доценти Барабанчик Олена та Родіонова Ірина проводять курс лекцій для лікарів-інтернів, де прицільно приділяється увага не лише класичному перебігу захворювань, але й особливостям ведення пацієнтів кардіологічного профілю та в післяопераційному періоді з наявною коморбідною патологією, проведенню диференційного діагнозу та «маскам» перебігу захворювань, а також індивідуальному підходу в лікуванні таких пацієнтів, взаємодії лікарських засобів. Вся інформація надається згідно діючих алгоритмів, гайдлайнів Европейських, Американських та Британських асоціацій. Кожна з лекцій викликала жваву дискусію серед лікарів-інтернів та лекторів, що ще раз підкреслює важливість та актуальність проведення курсу з метою найкращого формування фахових компетентностей майбутніх спеціалістів.

До відвідування лекцій також запрошуються студенти 6 курсу ОП «Медицина», якщо час проведення лекцій не суперечить розкладу проведення практичних занять.


За матеріалами кафедри внутрішньої медицини

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader