НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

017.09.2022 року керівництво ННЦ «Інститут біології та медицини», завідувачі кафедр, викладачі та студентський актив зустрічав цьогорічних першокурсників

 

Трошки розгублені та схвильовані першачки, втомлені, проте щасливі, батьки швидко заповнювали велику лекційну аудиторію. Ми спостерігали за тим, як заповнюється ряд за рядом з радісною посмішкою на обличчі, але зі сльозами на очах. Давно ми не бачили стільки дитячих очей в нашій 212-й, не чули таких переливів студентського гомону… Здавалось, що навіть інститутські стіни, в унісон нашому настрою, відгукувалися – НАРЕШТІ!.. А той факт, що наші першокурсники, попри надскладні обставини сьогодення, вирішили за можливе отримувати освіту в Україні, та серед усіх університетів обрали шевченків (а сьогодні такий вибір не є простим), змушувало серце щемити.

 
 
 

Цей настрій став загальним, забринівши щирими та зворушливими нотками у всіх виступах. Наших першокурсників, їхніх батьків, співробітників Інституту та студентів привітав ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир БУГРОВ. Привітавши першокурсників із початком нового, студентського життя, подякувавши батькам за довіру, він підкреслив, що шевченків університет в цей складний для всієї країни період не зупиняв свою роботу ні на день. Стійкість, мужність та високий професіоналізм – для нас не просто слова, це наше кредо. Так було, так є і так буде, попри всі виклики сьогодення. Освіта – наш фронт і ми його втримаємо! Директор нашого Інституту Людмила ОСТАПЧЕНКО, передавши настрій всіх присутніх викладачів, зазначила, що щаслива бачити нове поповнення нашої великої інститутської родити та запевнила батьків, що їхні діти в надійних руках, руках висококваліфікованих фахівців, відданих своїй справі.

Щирі слова вітання та зворушливі побажання пролунали від академіка НАН України, заступника директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України Сергія КОСТЕРІНА, Голови ради молодих вчених НАМН України Анни РИБАЧУК, завідувача кафедри фізіології людини і тварин Миколи МАКАРЧУКА, в.о. завідувача кафедри екології та зоології Анатолія ПОДОБАЙЛА, доцента кафедри біології рослин Олександра СМІРНОВА, гаранта освітньої програми «Біотехнологія» Наталії РАКШИ, гаранта освітньої програми «Лабораторна діагностика», завідувача кафедри біомедицини Тетяни ФАЛАЛЄЄВОЇ, гаранта освітньої програми «Медицина», завідувача кафедри внутрішньої медицини Володимира БУЛЬДИ та в.о. обов’язки голови студентського парламенту ННЦ «Інститут біології та медицини» Андрія РОЗГОНА. Всіх присутніх зворушила своїм виступом студентка 1 курсу (освітня програма «Біологія») Дарина ОСТАПЧЕНКО. Далеко не всі першокурсники мали змогу відвідати наш Інститут в цей святковий день. Дехто з наших «новобранців», з різних причин, такої змоги не мав, проте вони були з нами! Пряма онлайн трансляція об’єднала нас всіх! І дивлячись на схвильоване, зосереджене обличчя тепер вже нашої студентки на екрані ми розуміли, нас не здолати!

 
 
 

Ну а далі наших першокурсників очікувала хвилююча мить – отримання першого студентського документа - залікової книжки. Заступники директора Інституту Віталій КАЛИНОВСЬКИЙ та Олександр КОРОТКИЙ, вручаючи заліковки, мали можливість потиснути руку кожному із першокурсників та особисто побажати їм успіху на новому етапі їхнього життя.

На закінчення, наші студенти-першокурсники відвідали лабораторії симуляційного тренінгу, мікроскопії, мікробіології, біохімії та біотехнології, фітодизайну, віртуальної реальності та студентський коворкінг, якими по праву пишається наш Інститут. Ми відкриваємо нашим студентам двері нашого Інституту, наших лекційних аудиторій та лабораторій, ми відкриваємо їм наші серця! Ми віддаємо їм все найкраще, що маємо, бо добре розуміємо – вони – наше майбутнє!


 
 
 

Попри все, посвята першокурсників стала святом! Святом мужності, святом надії, святом ЖИТТЯ!

 

 

Шановні першокурсники!
Ми вітаємо вас зі вступом до нашого Університету!
Успіхів вам у навчанні та незабутніх студентських років!
Мрійте та здійснюйте свої мрії не дивлячись ні на що!
Не дозволимо війні забрати наше право навчатися та розвиватися!

 

 

  

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader