Kafedra virusologii LOGOВикладачі ННЦ «Інститут біології та медицини» Алла ХАРІНА (кафедра вірусології) і Юлія ФАЙДЮК (кафедра мікробіології і імунології) взяли участь у роботі конференції «Viruses of Microbes 2022», яка відбулася 18-22.07.2022 р. у м. Гімарайнш, Португалія.

Цьогорічна конференція «Viruses of Microbes» зібрала близько 700 учасників з різних куточків світу і була присвячена висвітленню останніх досягнень у галузі досліджень бактеріофагів. Значна увага наукової спільноти приділялась питанням фаготерапії бактеріальних інфекцій на тлі загрозливої для людства ситуації з антибіотикорезистентністю. На конференції Україну представляли викладачі ННЦ «Інститут біології та медицини» Юлія ФАЙДЮК і Алла ХАРІНА, співробітники інституту мікробіології та вірусології імені Д.К. Заболотного Марина ЗЛАТОГУРСЬКА і Наталія ШЕНДЕРОВСЬКА. Окрім активного наукового обговорення колеги також реалізовували футболки, «вірусологічний» дизайн яких був розроблений волонтерами з Польщі. Кошти, виручені з продажу футболок, надійшли у фонд допомоги українцям, постраждалим через війну.

Висловлюємо глибоку вдячність польським колегам за підтримку, допомогу і щирі емоції!

За матеріалами
кафедри вірусології