НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Botanichniy sad embema5 червня у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна команда Координатора проектів ОБСЄ в Україні разом із співробітниками Університету і Ботанічного саду садили дерева і святково відкрили арт-об’єкт «Діалог», створений за ініціативи Координатора проектів ОБСЄ.

З вітальним словом до присутніх звернулися ст. спец. Координатора проектів ОБСЄ в Україні Карін Рьольке, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) К. В. Смирнова, директор Ботанічного саду М.М. Гайдаржи (на фото). Встановлена альтанка «Діалог» демонструє один із напрямків роботи організації – розвиток культури діалогу. Альтанка змайстрована із 150 кг переробленого пластику (75 тис. пластикових кришечок), оснащена сонячною батареєю і WI-Fi. Відвідувачам Ботанічного саду альтанка прийшлася до вподоби і будь-хто у разі потреби може користуватися пристроєм.


Цього дня представники посольства Індії в особі Голови канцелярії пана Алебаріша Вемурі та Аташе з питань культури пана Равіша Кушара у Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна посадили сакури біля скульптури Махатми Ґанді. 5 червня Індія святкує 75-річницю Незалежності. Махатма Ґанді очолював рух за незалежність Індії від Британії, водночас сповідуючи філософію ненасильницької боротьби.

Проведені заходи і посаджені рослини не лише прикрасили Ботанічний сад, а й є нагадуванням, що справжня безпека залежить від багатьох різних речей, а екологічні питання є важливою складовою поняття безпеки.

 

 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

 

 

 

 

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader