newlogo with heart new 05122017

З метою оптимізації роботи з кар’єрного консультування серед здобувачів освіти за галузями знань / спеціальностями, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини», підвищення її ефективності та якості, надання консультативної допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування наш Інститут продовжує серію заходів в рамках Програми кар’єрного консультування «Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами».

Всіх, кого хвилюють питання формування індивідуальної освітньої траєкторії, перспективи подальшого працевлаштування та кар’єрного росту - запрошуємо до участі у наших заходах!

3 консультативна зустріч:
Дата проведення: 29 листопада 2022 р. (вівторок)
Час проведення: 15:00 – 16:30

Увага! Консультативна зустріч буде проведена із застосуванням дистанційних технологій.

Підключитися до конференції Zoom

Програма 3 консультативної зустрічі, яка організовується кафедрою анатомії та патологічної фізіології і кафедрою внутрішньої медицини:
Відкрита зустріч із представниками роботодавців:
- Ошивалова Олена Олександрівна - д.м.н., доцент, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи та якості надання медичної допомоги ДНУ "НПЦ ПКМ" ДУС;
- Воскобойников Олег Миколайович - заступник головного лікаря з медичних питань Національного інституту раку.

УВАГА! У випадку оголошення повітряної тривоги (м. Київ) зустріч буде перенесена на інший час, про що буде повідомлено додатково.

програмного комітету
Програми кар’єрного консультування
«Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами»,
заступник директора