newlogo with heart new 05.12.2017

Відповідно до Положення про випуск серії наукових періодичних видань «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка» затвердженого вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 07 лютого 2022 року (Протокол №13) та введеного в дію наказом ректора № 78-32 від 08 лютого 2022 року повідомляємо про перехід на електрону систему управління виданням журналів Open Journal System (OJS) для автоматизації процесів подання, технічної перевірки, попереднього розгляду, рецензування, редагування тощо.

Таким чином, Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Біологія розміщений на новій платформі і має нову адресу: https://bio.visnyk.knu.ua/index

Відповідно попередня сторінка сайту www.biovestnik.com НЕ працює і НЕ є актуальною

Дякуємо за розуміння!
З повагою, Єлизавета Олександрівна (відповідальний секретар видання)