newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього». Цільова аудиторія: учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачі вищої освіти – всі, кому цікаві сучасні біологічні науки.

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Саме тому біологія 21 століття є галуззю знань, що динамічно розвивається і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців високого рівня підготовки.

Якщо вас цікавить можливість послухати провідних фахівців-біологів, наших студенів та випускників, які активно працюють на передових позиціях сучасної біологічної науки, довідатись, що нового відбувається у її царині – ставайте слухачами нашого Університету!

Проведення занять в нашому Університеті відбувається у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Дата проведення 9 лекційної сесії:  11.06.2022 р. (субота)

Час проведення:  15:00 - 16:30

Програма 9 лекційної сесії:

1. «Рослини-прибульці: як чужинні види руйнують природу, економіку та наше здоров'я» - випускник кафедри ботаніки ННЦ "Інститут біології" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук, науковий співробітник Національного науково-природничого музею НАН України Коваленко Олексій Анатолійович.

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 909 657 7403
Пароль: 3CTMC0

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі нашого Університету!
НЕ ДОЗВОЛИМО ВІЙНІ ЗАБРАТИ НАШЕ ПРАВО НАВЧАТИСЯ ТА РОЗВИВАТИСЯ!

Координатор проекту,
голова програмного комітету