Тема нинішнього Загальноуніверситетського дня відкритих дверей Шевченкового університету КНУ ЕХРО 2022 резонує з тією героїчною боротьбою, яку веде наша країна, та з вірою в її перемогу: "Твоя освіта – важлива для відбудови України!"

14 травня 2022 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка кличе на онлайн-зустріч, щоб допомогти прояснити ситуацію з цьогорічною вступною кампанією. З 11:00 до 15:00 говоритимемо про найактуальнішу інформацію щодо вступу на освітні програми бакалаврів, магістрів та аспірантів. Разом із вами напишемо мотиваційний лист та поговоримо про його важливість. Презентуємо вам широкий спектр освітніх можливостей КНУ імені Тараса Шевченка.

Не дозволимо війні забрати наше право навчатися та розвиватися!
КНУ_РазомДоПеремоги!

photo 2022 05 03 16 52 52

Трансляція буде здійснюватися за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=0YTThyJunB8

За матеріалами